Дикі та голодні: на Черкащині взялися підгодовувати фауну лісу
Реклама
У Смілянському лісгоспі єгері організували підгодівлю диких тварин, щоб вони змогли пережити зиму. Усе для того, щоб зберегти фауну лісу.
Про це інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Годують тварин заготовленим різноманітним кормом: сіном лісовим, гіллячковим кормом, зернофуражем.
Дикі парнокопитні ласують солонцями з кухонної солі. Такі харчі добре впливають на організм тварин, зміцнює і підсилює захисні властивості проти захворювань.
Козуль підгодовують сіном та гіллячковими віниками, заготовленими влітку з молодих пагонів ясена, верби, осики, горобини, яблуні, груші лісової. Тварини вимогливі до кормів і вибирають місцеперебування, де різноманітна і багата рослинність, тому взимку вони охоче ласують кормами, які для них заготовили працівники лісгоспу.
Для підгодівлі парнокопитних викладають сіно, кукурудзу, коренеплоди, зернові. Викладення проводиться в місцях концентрації тварин, там, де є загроза виснаження запасів природних кормів.
"Єгері також контролюють кількість кормів у годівницях та за потреби поповнюють їхні запаси. а для точнішого моніторингу диких тварин встановлюють фотопастки, які допомагають відслідковувати чисельність та видове різноманіття тварин в популяціях, спостерігати за їхньою поведінкою", - додають лісівники.
Відповідна робота проведена не тільки в мисливських угіддях, а також в об’єктах природно-заповідного фонду, де полювання заборонено.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter