Медиків амбулаторій та ФАПів Чигиринського району забезпечили захисними костюмами для боротьби із коронавірусом
Реклама
Реклама
Багаторазові захисні костюми передали медикам сільських амбулаторій та ФАПів Чигиринського району. Саме вони є необхідним захисним одягом для медиків, які контактують із хворими на коронавірус.
Допомогу передав директор СТОВ «Дружба» Армен Налбандян спільно із директоркою Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світланою Коршуновою.
- Сьогодні такий час, коли треба один одному допомагати. Ми тут працюємо, ми тут живемо і якщо ми можемо допомогти, ми це робимо, - говорить директор СТОВ «Дружба» Армен Налбандян.
Окрім захисних костюмів, які так необхідні медикам, підприємство передало партію продовольчої продукції у районну лікарню для харчування хворих та бензин для швидких.
- Ми забезпечені засобами індивідуального захисту, але не у повному обсязі. Найбільша потреба у захисних костюмах та респіраторах, - говорить головний лікар Чигиринського центру первинної медико-санітарної допомоги Олексій Чабан.
За його словами, поки що жодна людина у межах району не звернулася з симптомами коронавірусної інфекції, проте завдання медиків – бути готовими щомиті.
Загалом, з бюджету Чигиринської ОТГ виділено 200 тис грн на боротьбу з коронавірусом.
- Ми мали розмову із головним лікарями щодо потреб лікарень. На сьогоднішній день, поки ситуація не є критичною, цих коштів достатньо. Також надходить чимало коштів від благодійників, - говорить голова бюджетної комісії Чигиринської міської ради Світлана Коршунова.
Рішенням сесії міської ради, медичні працівники, які входять до складу мобільної бригади, що виїжджає по району на виклики із підозрами на коронавірус, отримають одноразову стимулюючу виплату у розмірі середньомісячної заробітної плати.
Благодійники переконані, що протистояти поширенню корона вірусу можна лише об’єднавши свої сили. Кожен має зробити свій вклад: хтось – просто залишитися вдома, щоб уберегти себе та рідних, а хтось – подбати не лише про свою родину, приклавши дещо більше зусиль.
- Мій син закінчує медичний університет. Коли Міністерство охорони здоров’я повідомило, що для боротьби із коронавірусом залучатимуть студентів старших курсів, я найперше подумала: «А в чому ж ти, сину, підеш працювати?». Я чудово розумію, що така критична ситуація із забезпеченням костюмами, масками, дезінфекторами зараз є по всій країні, але ми, небайдужі, маємо підставити своє плече. Медики зараз на передовій, вони як ніколи потребують нашої допомоги, - говорить Світлана Коршунова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter