Науковці та сучасні технології: на Черкащині вирощуватимуть риб по-новому
Реклама
Новий очільник Іркліївського розплідника рослиноїдних риб хоче осучаснити підприємство.
Сьогодні в ОДА представили очільника підприємства, яке підпорядковане у своїй діяльності Держрибагенції України. Новий керівник Єгор Репецький переміг у конкурсі на цю посаду.
За словами Андрія Кравченка, на Черкащині є значний потенціал в галузі рибного господарства: промислове рибальство, виробництво товарної продукції та переробка. Не менш важливою є робота Іркліївського розплідника рослиноїдних видів риб.
«Це одне з небагатьох підприємств, яке залишилося у сфері управління Держрибагенства. Завдяки зусиллям колективу, органів місцевої влади його вдалося зберегти і працювати рентабельно. Очолить підприємство Єгор Репецький. Він також переміг за результатами конкурсу та отримав підтримку керівництва Черкаської ОДА. Завданням нового керівника є максимально наростити виробництво продукції та забезпечити частину продовольчої безпеки держави», - зазначив Андрій Кравченко.
Новому керівнику підприємства – 48 років, народився в Києві, за освітою – фізик. Трудову діяльність розпочав ще до армії: працював лаборантом, потому був вчителем фізики в школі. Також працював на державній службі, був помічником нардепів, заступником міністра у справах молоді, сім’ї та гендерної політики АРК Крим, завідувач сектору в Адміністрації президента, має 5-ий ранг держслужбовця.
«Працював на потужних промислових підприємствах: очолював представництво Запорізького абразивного комбінату в Києві, був радником голови правління підприємства. Був головою наглядової ради та головою правління Іршавського абразивного заводу. Потому працював у сфері бізнесу. Через військові дії в Україні та інфляцію, почав шукати себе в іншій сфері», - розповів про себе новобраний керівник.
Єгор Репецький спочатку проаналізував документацію Іркліївського підприємства і зробив висновок, що там чудові працівники, які зуміли зберегти підприємство і навіть зробити його рентабельним, прибутковим.
Відтепер у планах змінити ведення бухгалтерського обліку. Зробивши його сучасним, Репецький хоче зменшити похибку в розрахунках, підвищивши таким чином рентабельність на 30%. За допомогою науковців, новий очільник планує перейти на сучасні технології і зменшувати собівартість продукції за рахунок кормів.
«Значну увагу хочу приділити інкубаційному цеху. Адже після інкубації виживає близько 23 % малька. Також плануємо звести до кількох десятків споживачів продукції підприємства. Щоб це були кінцеві споживачі, виходити на магазини, мережі супермаркетів. Без посередників можна бути підняти випускну ціну на заводі і вже у першому кварталі наступного року збільшити зарплату працівникам на 30%», - поділився планами Єгор Репецький.
Він запевнив, що не буде зменшувати кількість робочих місць. Застосовуючи технології, робочі місця звичайно будуть звільнятися, але працівники будуть переводитися на переробне виробництво, яке Репецький збирається організувати.
Цільове призначення підприємства – зарибнення Кременчуцького водосховища товстолобиком і білим амуром. Ці риби поїдають синьо-зелені водорості. Тож чим більше буде таких риб, тим кращий буде стан води у річці.
За словами першого заступника голови Черкаської ОДА Віталя Коваля, підприємство і патруль будуть працювати в тандемі: одні зарибнюють, інші – охороняють.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter