27.11.20 13:17

Реклама

В аварії за участі військового автомобіля, яка сталася на Кіровоградщині, загинув черкащанин (ФОТО)


В аварії за участі військового автомобіля, яка сталася на Кіровоградщині, загинув черкащанин (ФОТО)

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася у Новоархангельському районі, що на Кіровоградщині вчора, 26 листопада. Один із загиблих чоловік зі Сміли Черкаської області, інший з Кіровоградської. 

Про це пише видання "Без купюр". 

Під час аварії військовий автомобіль в'їхав у бригаду дорожників. 

"Водій 1969 року народження, керуючи автомобілем МАЗ, не вибрав безпечної дистанції та допустив зіткнення з дорожньою технікою та наїзд на працівників. Загинуло двоє осіб, одна людина отримала ушкодження. Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель людей", – зазначив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Головного управління Національної поліції Кіровоградської області Костянтин Тарасенко.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Наразі водія затримано за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу. Вирішується питання про оголошення підозри та з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Водій житель Вінницької області, на Кіровоградщині перебував проїздом. З ним у машині було ще двоє військових. Вони тілесних ушкоджень не отримали. Підрядна організації, що виконувала дорожні роботи, – з Київської області. 

За словами начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту, на проміжку дорогу,  де велися дорожні роботи, були встановлені всі належні обмежувальні знаки. Зокрема, про обмеження швидкості до 30 кілометрів на годину. Крім того, аварія сталася в світлу пору добу при нормальній видимості.  Обставини ДТП свідчення про перевищення водієм швидкості.

Досудове розслідування наразі проводить Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури. В подальшому провадження можуть передати для розслідування до ДБР.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#ДТП #аварія #постраждалий #загинув #військовий автомобіль Реклама

Останні новини

08 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:02
У Черкасах поліція перевірила 12 розважальних закладів і понад 100 людей
14:14
На Золотоніщині пішохід перебігав дорогу поза переходом і потрапив під авто
11:37
На Черкащині боржникам за електроенергію нараховуватимуть додаткові кошти
09:23
На Черкащині через підпал сухої трави вогонь пошкодив ліс
07 серпня 2026
20:01
Черкащанин незаконно виловив 70 кілограмів риби
19:05
Військовий із Чорнобая отримав "Срібний хрест" від Головнокомандувача ЗСУ
18:08
На Черкащині загорівся полігон твердих побутових відходів
17:06
У центрі Черкас перекинулася автівка
16:49
Ше.Fest відбудеться: Черкаська ОВА погодила проведення фестивалю
16:15
Використовували шифри про "погоду": у Черкасах засудили адміністратора груп у телеграмі про пересування ТЦК
15:33
Війна забрала життя двох черкаських військових
15:20
До 14 тисяч доларів за втечу: черкащанин організував схему незаконного виїзду військовозобов'язаних
14:44
Вічна пам'ять: пішла з життя черкаська освітянка
14:26
Аграрії Черкащини зібрали перший мільйон тонн зерна
13:14
Без генератора, пандуса та з аварійною душовою: у Черкасах перевірили гуртожиток для переселенців
12:31
У Черкасах готують дороги біля шкіл і дитсадків: де вже оновили розмітку
12:08
У Черкасах профінансують обстеження будинку, пошкодженого російським безпілотником
11:57
Черкаська педагогиня увійшла до топ-25 Global Teacher Prize Ukraine 2026
11:22
На Черкащині за добу сталося більше десяти пожеж
10:52
Погода різко зміниться: коли Черкащину накриє грозовий фронт
10:17
На Черкащині провели в останню путь прикордонника
09:31
На Черкащині сили ППО знищили російський безпілотник