"Будь-яке досягнення – результат важкої роботи": черкащанин очолив Cвітову лігу армрестлінгу
Реклама
Черкащанин Ігор Мазуренко почав займатися армспортом у 1999 році. Саме тоді чоловік випадково виграв турнір у Польщі і зрозумів, що його покликання – спорт. Зараз Ігор очолює Світову лігу армреслінгу в Америці і вважає, що заслугою цьому є лише його тяжка праця, пише сайт "in.ck.ua".
"Приходимо з командою до офісу о 9-й ранку й іноді працюємо до півночі. Багато зустрічей, кореспонденції, проведення виставок, підготовка теле- та радіопрограм. Розвиваємо армрестлінг-академію: навчаємо схем боротьби, досліджуємо силові показники тощо. Цікаво, що уряд Америки ніяк не допомагає, нам дають можливість працювати і все. Американці – дуже працьовиті. Це те, що важко зрозуміти європейцям. Вони працюють дуже багато і практично не вміють відпочивати", зізнається Ігор.
Черкащанину подобається у США ентузіазм людей, які мають стосунок до армрестлінгу. Вони добре розуміють, що у розвиток спорту потрібно вкладати ресурси. І саме завдяки цьому в Америці легше реалізовувати ідеї та заробляти на розвиток дисципліни.
У Америці багато хороших спортсменів, але найкращі силачі в Росії. Друге місце – в України, третє – у Казахстану. США посідають четверте-шосте, а далі вже Туреччина та інші країни. Армспорт відрізняється від бігу чи легкої атлетики: у цій дисципліні природні дані спортсмена не є вирішальними. Чемпіоном світу з армспорту можна стати тільки завдяки спеціальному тренувальному плану та дієті – і все!
Душею й тілом Ігор відпочиває лише у небі. Черкащанин має ліцензію з акробатичної підготовки пілотів. Щойно випадає нагода, пілот Мазуренко одразу здіймається до хмар. Акробатичний пілотаж вимагає стовідсоткової концентрації уваги: щоб не припуститися рокової помилки, потрібно всі переживання залишити на землі.
Своїм найбільшим відкриття в житті Ігор вважає Mazurenko ARM. Це інструмент, яким можна виміряти в різних кутах зігнутої руки силові показники – витривалість, швидкість, з’ясувати склад м’язового волокна без біопсій. Спортсмен думає, що в майбутньому на підставі таких досліджень можна братися за дисертацію! Сьогодні ж черкащанин готує до видання ґрунтовний посібник для рукоборців за своїм співавторством, у якому вперше пояснені фізіологічні процеси в організмі спортсменів під час тренувань, подані рекомендації щодо правильного виконання вправ. Бо сьогодні 95% початківців у армспорті тренуються неправильно. Тому половина з них за декілька місяців розчаровується і залишає цей вид спорту. Інші тренуються, але не мають істотних результатів. У підсумку лише 2-3 спортсмени досягають успіху, переконаний Ігор Мазуренко.
Черкащанин має трьох дітей. Шкодує лише, що для їх виховання бракує часу. "Намагаюся скористатися будь-якою можливістю побути з дітьми хоч декілька годин", зізнається спортсмен. Зазвичай разом з дітьми гуляє старим містом, ходить в кіно. Старша донька Ігоря вже навчається у медичному університеті, а молодші діти займаються хокеєм та боротьбою. Чоловік не пропускає жодного змагання за їх участю.
Наш земляк зізнається, що перебуваючи в Україні, щасливий. А тому влітку завжди намагається привозити дітей на свою Батьківщину. Хоче, аби вони більше розмовляли українською.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter