Черкаські балачки: пам’ятник тролейбусу та враження досвідчених туристів
Реклама
Протягом тижня черкащани обговорювали наслідки дводенного фестивалю у Черкасах та чи потрібен у місті пам’ятник тролейбусу.
ГайдаFest відгримів на вихідних у Черкасах. Два дні у Долині троянд вирувало життя: концерти, майстер-класи, екскурсії та ярмарок. Опісля чиновники підбили підсумки фестивалю. Сміття та скляні пляшки обурили посадовців.
Натомість організатори запевнили «Інфоміст», що волонтери прибирали, але там, де їм вказали працівники «Дирекції парків».
Представник Громадської ради приКП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко запропонував біля підприємства встановити пам’ятник тролейбусу ЗИУ 9. Саме він був найбільш масовим тролейбус в парку. Ці тролейбуси експлуатувалися більше 25 років, а деякі екземпляри і досі курсують дорогами міста. Найстарішому ЗИУ 9 бортовий №288 цього року виповнилося 29 років і він і досі в строю.
За словами Валерія Мироненка, зараз триває суттєве оновлення рухомого складу і вже за кілька років даних моделей в Черкасах не буде.
«Це б ще раз демонструвало всім що у нашому місті до екологічно чистого виду транспорту відносяться з пошаною і пам'ятають ті часи коли у Черкасах працювали майже самі лише тролейбуси», - зазначив Валерій Мироненко.
Столичні мандрівники журналіст Лала Тарапакіна та фотограф Олег Кириєнко, побувавши на Черкащині, знайшли в області особливості, про які розповіли на сторінці «Знайдено в Україні». Тільки Черкащині властиві дикі ліси і численні ставки, загублені монастирі і місця сили, старовинні замки і безліч готелів на будь-який смак і колір.
Та сам обласний центр справив на туристів гнітюче враження. Через ресторан та забруднену воду кияни назвали набережну річкового вокзалу «пекельним пеклом». У центрі Черкас – багато сміття. Серед плюсів: ліс у межах міста.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter