Молодь з-за кордону навчає черкаських школярів англійській мові (ФОТО)
Реклама
Близько 10 осіб з різних країн світу вирішили стати волонтерами на Черкащині.
У пришкільних таборах на Черкащині з дітьми працюють іноземні волонтери. Молодь приїхала, аби навчати українців англійської мови та отримати досвід для себе. Про це повідомили рід час сьогоднішньої зустрічі керівництва області та молоді.
«Ідея навчати дітей, бути волонтером і той досвід, який ми отримаємо, знадобиться у майбутньому. Взагалі подавали заявки на різні волонтерські проекти. Але Україна перша погодила заявку», - розповідають, чому вирішили стати волонтерами Мет та Артун з Туреччини.
Хлопці навчають дітей Канівської спеціалізованої школи. Кореспонденту Zmi.ck.ua вони розповіли, що спочатку цікавилися у людей, як живуть в Україні. Їм сказали, що тут багато смачної їжі, помірні ціни. Також перед поїздкою волонтери дізнавалися, чи безпечно їхати до України через військові події в зоні АТО. Хлопцям пояснили, що небезпечно лише на Сході.
За словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, 2016 рік оголошено роком англійської мови. Сьогодні на Черкащині реалізують проекти, які перш за все, передбачені для дітей. Навчальні заклади області беруть участь у міжнародних проектах, започаткованих Британською радою в Україні, Корпусом миру. У проектах “GoGlobal” і “GoСamps” найкраще себе показали 9 навчальних закладів.
Також область долучилася до ініціативи Міністерства освіти і науки щодо нового формату пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови.
Волонтери з різних країни приїхали, або показати, наскільки легко вивчати англійську. 11 волонтерів, 9 з яких приїхали з Мексики, Австралії, Великої Британії, Туреччини, Індії та Сербії, навчають черкащан у пришкільних таборах. Іноземну мову вчать, граючи, влаштовуючи спортивні та розважальні заходи. Наприклад, Міті з Індії навчає дітей у селі Родниківка, Уманського району.
Юрій Ткаченко зазначив, що цього року проходив «English-Fest». Під час заходу вдалося відібрати найкращих вчителів і учнів, які по справжньому знають і хочуть знати мову.
Загалом у волонтерів Черкащина викликала враження зеленої країни, з гарною природою та невеликою кількістю людей. Найбільше діти вразили волонтерку Габріелу з Мексики. Дівчину дуже гостинно зустріли.
За словами методиста іноземних мов Черкаського інституту післядипломної освіти Тетяни Пахомової, волонтери у таборах перебуватимуть протягом всього червеня і деякі табори працюватимуть і в липні.
Окрім того в області діє декілька таборів, де поглиблено вивчають німецьку та французькі мови. Загалом у проекті залучені близько 6 тис.
На пришкільних таборах на Черкащині волонтери не збираються зупинятися. У проекті взяли участь четверо друзів, у яких квитки придбані на 4 липня. По завершенню проекту вони збираються ще подорожувати Україною.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter