Реклама
Реклама
23.03.16 10:42
Реклама

Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно


Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно

 

Багато батьків сьогодні замислюється на тим, яким видом спорту їхній можна було б займатися у позашкільний час.

В Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА повідомили перелік спортивних секцій в Черкаській області, в яких ваша дитина могла б займатися безкоштовно.

Олімпійські види спорту

Бадмінтон представлено в наступних школах:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Баскетбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2. Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
4.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
6.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
7.Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
8.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
9. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області.

Бокс:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
4.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області; 
5.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
7.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
9.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
10.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
11.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ ЧОО «Спартак».

Боротьба вільна:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба греко-римська: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Важка атлетика:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

Велоспорт – шосе:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Веслування на байдарках і каное:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради;
2.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
3.Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив».

Веслування академічне:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради.

Волейбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
4.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
5.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа;
7.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
8.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
9. Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
10. Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа; 
11. Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
14.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
15. Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
16.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
17.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
18. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
19.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
20.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
21 Уманська районна дитячо-юнацька спортивна «Колос».

Гімнастика спортивна
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради;
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
3.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Гімнастика художня
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Дзюдо:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2. Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
4. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
5. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа; 
7. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8. Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
9.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
10. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
11. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак»; 
14. Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;

Кінний спорт:
1.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України; 

Легка атлетика:
1.Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
7. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
9.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
10.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
11. Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
12.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
13.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
14.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
16.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
17 .Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Плавання
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з плавання «Надія» ФСТ «Україна» (м. Черкаси).

Стрільба з луку:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Стрільба кульова:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Теніс:
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Теніс настільний:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
4.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа ;
5.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
6.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
7.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак».

Триатлон:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» 

Тхеквондо (ВТФ):
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України.

Фехтування:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Футбол:
1. Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Дніпро-80» Черкаської міської ради;
3.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
4. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
7. Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
9.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
10. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацькаспортивна школа; 
11.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради; 
13. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
14.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
16.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
17. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
18.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
19.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
20. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
21.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
22.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
23.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
24. Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
25. Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
26.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
27.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
28.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
29.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
30.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Хокей на траві:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Неолімпійські види

Армспорт:
1.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів);
2. Корсунь-Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба самбо:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Годзю-рю карате:
1. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів).

Гімнастика естетична: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради.

Кікбоксинг (та версії): 
1.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з ФСТ ЧОО «Спартак»;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Кіокушинкай карате:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
2. Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Пауерліфтинг:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа;
4. Дитячо-юнацька спортивна школа "Зеніт".

Спортивна акробатика 
1.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт».

Спортивне орієнтування: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія».

Таеквондо (ІТФ):
1.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Традиційне карате: 
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».
2.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
3. Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»;

Шахи:
1 Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
2.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області
А також представлені в спортивних клубах та ВНЗ І - ІV рівнів акредитації.

Спортивно-технічні та прикладні види спорту

Військово-спортивні багатоборства: 
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;

Пожежно-прикладний спорт: представлені ВНЗ ІІІ - ІV рівнів акредитації;

Морські багатоборства: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Спартак»;

Види спорту для інвалідів: 

Армспорт, бочча, веслування академічне, волейбол, лижні перегони,пара каное, пауерліфтинг,фехтування на візках,футзал, шахи,шашки 
представлені в Комунальному закладі «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради»

Голбол, легка атлетика,плавання, стрільба кульова, теніс настільний,футбол 
представлені в Комунальному закладі "Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів" Черкаської обласної ради.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#діти #спорт #секції

Останні новини

16 липня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
09:01
По чотири години не буде світла: на Черкащині оновили графік відключення електроенергії
15 липня 2024
20:50
З'явився новий графік відключення світла на Черкащині
19:07
У Черкасах на дамбі патрульні допомогли водію
18:08
На Уманщині загорівся комбайн (ФОТО)
17:01
У ставку на Уманщині виявили тіло чоловіка
16:51
Ледь не згоріла заживо: на Звенигородщині чоловік підпалив будинок співмешканки
16:37
У Смілі врятували юнака, який тонув
15:59
Синоптики повідомили, коли на Черкащині будуть грозові дощі 
15:21
Не надала перевагу у русі: у Черкасах на перехресті сталася ДТП
14:40
У Черкасах засудили чоловіка, який не прийшов до ТЦК
13:57
У Черкаському районі горіли дві автівки 
13:06
На Черкащині прогнозують до 40 градусів тепла
12:40
Загинув через влучання дрона: у Черкасах попрощалися із захисником 
11:29
У Черкасах водій легковика збив пішохода
11:12
У Смілі вимикатимуть воду через надмірне споживання 
10:58
Скільки малюків народилося у Черкасах за тиждень
10:27
У Черкасах розшукують літню жінку
09:53
В Уманському районі перекинулася автівка: двоє осіб постраждали 
09:03
На Черкащині за добу втопилося четверо людей
14 липня 2024
19:33
Стало відомо графік відключення світла на Черкащині на 15 липня
17:22
На Черкащині неповнолітній знайомився з дівчатами в соцмережах від імені загиблого азовця
15:36
Вчетверте у Черкаській області енергетики оновили графік відключення світла