11.04.16 10:42

Брати Майдакови одночасно стали чемпіонами України у Черкасах



Брати Майдакови одночасно стали чемпіонами України у Черкасах

 

Дмитро та Юрій Майдакови зуміли здобути перемоги на чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2000-2001 року народження, який проходив у Черкасах.

У фінальному поєдинку Юрій Майдаков не залишив шансів Євгену Єнаківу із Дніпропетровська. Черкаський боксер став чемпіоном України у ваговій категорії до 66 кг.

Непростою виявилася перемога у фіналі змагань у ваговій категорії до 74 кг для Дмитра Майдакова, якому судді все ж віддали перевагу у протистоянні із представником Київської області Владиславом Марчуком.

Таким чином, обидва черкаських боксери зуміли підтвердити свій статус фаворитів чемпіонату.

За словами тренера братів Майдакових Олександра Піскуна, набагато переконливішою була перемога саме Юрія.

“На перших етапах чемпіонату у Юрія були набагто важчі суперники. Із кожним поєдинком він отримував корисний для себе досвід, який зумів у фіналі використати і продемонструвати яскравий бій. У Дмитра була інша ситуація, адже до фінального поєдинку він проходив із легкістю. Це я думаю певним чином вплинуло на його психологічну готовність. Але я вдячний хлопцям, які все ж зуміли досягнути поставленого результату”, - зазначив Олександр Піскун.

Президент федерації боксу в Черкаській області Сергій Тищенко переконаний, що наступним важливим досягненням для братів має стати перемога на чемпіонаті Європи, який у червні відбудеться в Угорщині.

“Я неодноразово казав, що у Черкасах є справжні послідовники боксерської династії братів Кличків. Сподіваюся, що із часом брати Майдакови будуть представляти наш край вже на професійному рівні. А у сьогоднішній перемозі я навіть і не сумнівався, оскільки бачив з яким запалом та вогнем в очах хлопці готувалися до фіналу” , - зазначив Сергій Тищенко.

На захід завітав також і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який подякував тренерам чемпіонів України за якісну підготовку гідних спортсменів і патріотів свого краю.

До речі, переможений Владислав  Марчук із Київської області із рук депутата облради Юрія Ботнара та сина загиблого черкаського “кіборга” Анатолія Чупилки отримав приз пам’яті, названого на честь легендарного військового.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#спорт #бокс

Останні новини

10 грудня 2023
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
18:49
Черкасці підтримали захисників, які зараз в полоні
15:00
Староста Золотоніської громади пішов служити в армію
13:44
В одному із інститутів Черкас студенти одягали окуляри, що імітують стан алкогольного сп’яніння
11:33
У Черкасах хочуть збудувати оздоровчий комплекс на березі річки
09:47
У центрі Умані п'яний водій протаранив поліцейським машину (ВІДЕО)
09 грудня 2023
17:15
В Україні штрафуватимуть за порушення комендантської години
14:22
Завтра у центрі Черкас нагадають про полонених військових
12:10
"Ними має зацікавитися ТЦК": у Черкасах виник скандал через чоловіків у спідницях у закладі
11:20
15 мільйонів гривень за загиблого: в черкаському ТЦК розповіли про соціальні виплати військовим та їхнім рідним
09:45
У Черкаській міськраді розкритикували "Нову якість" за неочищення дворів від снігу
08 грудня 2023
20:03
Якою буде погода на Черкащині у вихідні
19:01
На Черкащині пам’ять про полеглого воїна увіковічили на меморіальній дошці
18:04
На Звенигородщині підлітки пограбували один з магазинів відомої мережі
17:02
На Черкащині викрили співробітника однієї з установ ДКВС, який намагався збути наркотики ув’язненим
16:35
У Черкасах сталася аварія за участі трьох автівок
16:05
Черкаські школярі передали на фронт дрони для військових
15:42
На Звенигородщині громаді повернули земельну ділянку з водним об’єктом вартістю у понад півмільйона
15:31
На Золотоніщині чоловік вчиняв домашнє насильство над своєю колишньою дружиною
14:58
На війні загинув військовий з Черкащини
14:14
Благав про допомогу: у Черкаській області поліцейський допоміг літньому чоловіку
13:30
На Черкащині в одній із громад відкрили Алею Слави на честь загиблих воїнів
12:50
На Черкащині під час руху загорілося авто (ФОТО)